Astoria Golf Cihelny


35 km od Golf Hotelu Morris****

Jedná se o skotský typ hřiště velmi technického rázu. Vaši technickou vybavenost Cihelny rozhodně prověří. Součástí areálu je i osmnáct jamek Honey Course (Pitch&Putt), putting green a krytý driving range, který společně se cvičnými bunkery tvoří jeden z nejrozsáhlejších výcvikových areálů v Evropě.

Na začátku sezóny 2003 byla otevřena i klubovna a Cihelny se hned zařadily mezi nejkvalitnější a nejkomplexnější areály v České republice, o čemž svědčí i konání Mistrovství Evropy juniorů v téže sezóně. Hřiště má par 70 a nově, od roku 2013 i par 72.


 Rezervace ubytování se slevou na GREEN FEE

  Ubytujte se v Golf hotelu Morris ****superior a získejte zvýhodněné GREEN FEE v Astoria Clubu Cihelny.

  CENÍK:    Jednolůžkový pokoj: 1.650 Kč,    dvoulůžkový pokoj: 2.150 KčGolf Hotel Morris****


Hotel nabízí ubytování v 58 luxusních **** jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojích (přičemž maximální ubytovací kapacita je 145 osob) s vynikajícím sortimentem snídaní (vč. BIO snídaní).

 

Wellness

Po návštěvě wellness oázy a našeho masážního a balneo centra se budete cítit jako znovuzrození. Budeme hýčkat nejen Vaše tělo, ale i Vaši duši, a Vy budete moci alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů, načerpat novou energii a společně se svými blízkými vychutnávat romantickou pohádkovou atmosféru našeho hotelu i jeho okolí.

Balneo

Lékařská péče v Mariánských Lázních má dlouhou a slavnou tradici. Původně lékaři oslovovali pacienty přímo na lázeňské kolonádě. Dnes zkušení lázeňští lékaři - balneologové ordinují přímo v lázeňských hotelích, lázeňských léčebnách a sanatoriích.


Fotogalerie


 

Pokoje

Balneo

Okolní golfová hřiště se slevou na GREEN FEE