Golf Karlovy Vary


45 km od Golf Hotelu Morris****

Jde sice o stoletého golfového dědulu, který je ale ve formě jako čiperný mladík, jehož napájí závlahový systém. Course je poměrně kopcovitý s řadou vodních ploch a také velmi členitý. Hřiště je tu téměř od nepaměti, a tak celý areál obklopuje lesopark.

Absolutní raritou resortu je výskyt ohroženého živočicha sysla obecného, kterého zde mají za maskota. V současné době žije sysel v České republice pouze na několika místech, patří mezi kriticky ohrožené druhy a je přísně chráněný. Specialitou je také občerstvení na malé terase na desáté jamce a možnost objednávky jídla přímo z poslední jamky.

Klid. Diskvalifikace za použití mobilu se bát nemusíte, je na ní umístěn telefon. Chybičky zde najde jen pořádný puntičkář. Snad jen na driving range je to z klubovny trochu dál a sem tam tu zaslechnete motory aut z nedaleké silnice.


 Rezervace ubytování se slevou na GREEN FEE

  Ubytujte se v Golf hotelu Morris ****superior a získejte zvýhodněné GREEN FEE v klubu Golf Karlovy Vary.

  CENÍK:    Jednolůžkový pokoj: 1.650 Kč,    dvoulůžkový pokoj: 2.150 KčGolf Hotel Morris****


Hotel nabízí ubytování v 58 luxusních **** jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojích (přičemž maximální ubytovací kapacita je 145 osob) s vynikajícím sortimentem snídaní (vč. BIO snídaní).

 

Wellness

Po návštěvě wellness oázy a našeho masážního a balneo centra se budete cítit jako znovuzrození. Budeme hýčkat nejen Vaše tělo, ale i Vaši duši, a Vy budete moci alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů, načerpat novou energii a společně se svými blízkými vychutnávat romantickou pohádkovou atmosféru našeho hotelu i jeho okolí.

Balneo

Lékařská péče v Mariánských Lázních má dlouhou a slavnou tradici. Původně lékaři oslovovali pacienty přímo na lázeňské kolonádě. Dnes zkušení lázeňští lékaři - balneologové ordinují přímo v lázeňských hotelích, lázeňských léčebnách a sanatoriích.


Fotogalerie


 

Pokoje

Balneo

Okolní golfová hřiště se slevou na GREEN FEE