Golf Club Klášter Teplá


12 km od Golf Hotelu Morris****

Zahrát si na zdejším příjemném 9 jamkovém hřišti s parem 68 znamená klidný a relaxačně strávený den uprostřed Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, bez spěchu a shonu, v sousedství premonstrátského kláštera a poblíž 16-ti hektarového anglického parku.

Hra na přívětivých jamkách bez výraznějších modelací je ideálním útočištěm pro všechny, kteří nechtějí řešit občasný stres na větších hřištích.


 Rezervace ubytování se slevou na GREEN FEE

  Ubytujte se v Golf hotelu Morris ****superior a získejte zvýhodněné GREEN FEE v Golf Clubu Klášter Teplá.

  CENÍK:    Jednolůžkový pokoj: 1.650 Kč,    dvoulůžkový pokoj: 2.150 KčGolf Hotel Morris****


Hotel nabízí ubytování v 58 luxusních **** jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojích (přičemž maximální ubytovací kapacita je 145 osob) s vynikajícím sortimentem snídaní (vč. BIO snídaní).

 

Wellness

Po návštěvě wellness oázy a našeho masážního a balneo centra se budete cítit jako znovuzrození. Budeme hýčkat nejen Vaše tělo, ale i Vaši duši, a Vy budete moci alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů, načerpat novou energii a společně se svými blízkými vychutnávat romantickou pohádkovou atmosféru našeho hotelu i jeho okolí.

Balneo

Lékařská péče v Mariánských Lázních má dlouhou a slavnou tradici. Původně lékaři oslovovali pacienty přímo na lázeňské kolonádě. Dnes zkušení lázeňští lékaři - balneologové ordinují přímo v lázeňských hotelích, lázeňských léčebnách a sanatoriích.


Fotogalerie


 

Pokoje

Balneo

Okolní golfová hřiště se slevou na GREEN FEE